Мектеп туралы

Автор: admin от 16-11-2016, 04:07, посмотрело: 301

0 Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі бойынша Ұлттық бірыңғай тестілеу көрсеткіштері туралы

мәлімет

1.2. Ұлттық бірыңғай тестілеудің сапалы көрсеткіштері – 94,88 балл;

1.3. «Алтын белгі» төсбелгісі иегерлерінің үлесі – 3 оқушы;

1.4. Үздік аттестатқа ие болған мектеп бітірушілердің үлесі – 2 оқушы;

1.5. ҰБТ-дің нәтижесі бойынша шекті деңгейден өте алмаған мектеп бітірушілердің үлесі – 0;

1.6. ҰБТ-дің нәтижесі бойынша «2» алған мектеп бітірушілердің үлесі – 1.

Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі бойынша үздік куәлік алған оқушылар туралы сандық мәлімет

 

1.7. Негізгі мектеп курсы бойынша үздік куәлік алған негізгі мектеп бітірушілердің үлесі – 3 оқушы.

Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі бойынша Халықаралық, Республикалық, аумақтық, аудандық/қалалық/ деңгейдегі олимпиадалар мен байқаулардың жеңімпаздарының, жүлдегерлерінің  (лауреаттарының) саны

 

Халықаралық деңгейдегі олимпиадалар мен байқаулардың жүлдегерлері

Республикалық деңгейдегі олимпиадалар мен байқаулардың жүлдегерлері

Облыстық деңгейдегі олимпиадалар мен байқаулардың жүлдегерлері

Аудандық/қалалық/ деңгейдегі олимпиадалар мен байқаулардың жүлдегерлері

1

Алкен Магдислан – диплом І степени конкурса «Русский медвеженок –языкознание для всех»

Нұрғали Дастан – «Ақ бота» интеллектуалдық марафонында ІІІ орын

Тоқтыбаев Иса – ІІІ орын математика пән олимпиадасынан

Әлкен Аружан – І орын, қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен олимпиада

2

Ниетбеккызы Акерке – диплом ІІІ степени конкурса «British bulldog»

Оразбек Нұрболат - «Ақ бота» интеллектуалдық марафонында ІІІ орын

Әлкен Аружан – ІІ орын, «Еншісін алған Ерікн Ел» шығарма байқауы

Тоқтыбаев Иса – І орын, математика пәнінен олимпиада

3

Батырхан Жасмин - диплом І степени конкурса «British bulldog»

Мухан Ілияс - «Ақ бота» интеллектуалдық марафонында ІІІ орын

Сапан Мерей – ІІІ орын, «Мен зерттеуді үйренемін» балғын зерттеушілер байқауы

Оспанбекова Рахима – ІІ орын, қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен олимпиада

4

Аязбай Айгерім – диплом ІІІ степени конкурса «British bulldog»

Сапан Диас - «Ақ бота» интеллектуалдық марафонында ІІІ орын

Мәделбек Жаңыл – І орын, «Менің Отаным – Қазақстан» үздік жобалар байқауы

Қондыбай Ақжан – ІІІ орын, орыс тілі мен әдебиеті пәнінен олимпиада

5

Токабай Алибек – диплом ІІ степени конкурса «British bulldog»

Сейдалиева Ақбота - «Ақ бота» интеллектуалдық марафонында ІІІ орын

Оспанбекова Рахима – ІІ орын, «Ақберен» білім және өнер байқауы «Шығарма» номинациясы бойынша

Омарбекова Сабира – ІІ орын, Қазақстан тарихы пәнінен олимпиада

6

Айдархан Кундыз – диплом І степени конкурса «Русский медвеженок –языкознание для всех»

Олжабай Елана - «Ақ бота» интеллектуалдық марафонында ІІІ орын

Бегімов Бекжан – ІІ орын, ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған боқстан чемпионат

Кеңестегі Ерсайын – ІІІ орын, математика пәнінен олимпиада

7

Асембек Кымбат - диплом І степени конкурса «Русский медвеженок –языкознание для всех»

Исабеков Азамат – бокстан Республикалық турнирден ІІ орын

Исабеков Азамат – ІІ орын, Қазақ хандығының 550 жылдығына арналған бокстан чемпионат

Бұлашбек Мирас – ІІІ орын, физика пәнінен олимпиада

8

 

Сәт Шапағат- «Ұлыстың-Ұлы күні Наурыз» республикалық байқау ІІІ орын

Боранқұл Жанболат «Ұлы жеңіс-Ұлы мереке» шығарма байқауы ІІ орын

Батырхан Минюра – ІІ орын, биология пәнінен олимпиада

9

 

Тоғай Бекзат- «Жарқын жұлдыз» атты І Респуб. Ғыл.жұм.байқауында физика пәні ІІ орын

 

Жайсанбай Алуа – ІІІ орын, география пәнінен олимпиада

10

 

 

 

Рахымбай Аяжан – ІІ орын, химия пәнінен олимпиада

 

Қашықтық олимпиадалар:

Қашықтық олимпиадалар:

 

 

11

Мурат Нурым – диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Сегізбай Мейірлан – диплом ІІ степени КИО по информатике

Арыстанұлы Оразалы– І орын, ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған боқстан чемпионат

Әшім Сәкен – ІІ орын, «Ұрпағымын Қазақ дейтін ұлы елдің» жас ақындар байқауы

12

Орынбек Батырхан – диплом ІІІ степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Муханали Аружан – золотой результат КИО по информатике

Арыстанұлы Оразалы – ІІІ орын, облыстық бостан чемптонат

Сансызбай Назар – ІІІ орын, «Ақберен» байқауы аудандық кезеңі

13

Атабек Дарига - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Батырхан Минюра – ІІІ дәрежелі диплом математика пәнінен қашықтық олимпиада

Исабеков Азамат – ІІІ орын, бокстан халықаралық жарыс

Оспанбекова Рахима – бас жүлде, «Ақберен» байқауы аудандық кезеңі

14

Токтагул Бекарыс - диплом ІІІ степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Болат Жұмахан - диплом ІІІ степени КИО по информатике

 

Қабылжан Индира – ІІІ орын, «Ақберен» байқауы аудандық кезең

15

Жексенбек Рауан - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Әбдібек Мейіржан – ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Әшім Сәкен – ІІІ орын, «Ақберен» байқауы аудандық кезең

16

Муканкызы Айнар - диплом ІІІ степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Алпысбай Әсем - ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Батырхан Аружан – ІІІ орын, «Мен Қазақстандықпын» шығарма байқауы

17

Алкен Муслиман - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Максутова Раушан - ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Әшім Сәкен – І орын, XVII Абай оқулары

18

Сатбай Алина - диплом ІІІ степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Оспанбекова Рахима - ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Әшім Сәкен – ІІ орын, VII Махамбет оқулары

19

Торехан Газиза - диплом ІІІ степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Химат Аружан - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Мәделбек Жаңыл – І дәрежелі диплом, «Инабатты Ару-2016»

20

Боранкул Асем - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Байзақ Диана - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Сегізбай Мейірлан- «Қазағымның -мақтанышы» сурет байқауы І орын

21

Булашбек Балнур - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Сәкенова Құралай - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Бердібек Расул «Бейбітшілік,келісілімділік және толерантылық үшін » плакат байқауы І орын

22

Жылкыбай Жания - диплом ІІІ степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Жөнделбай Нағима - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Әлкен Аружан-«Еншісін алған-еркін ел» шығарма байқауы І орын

23

Серік Мерей - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Батырхан Аружан - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Әлкен Аружан- конкурсе сочинений посвященном 71-й годовщине Победы в Великий Отечественной войне ІІ место

24

Сейдалиева Акбота - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Қабылжан Индира - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Асембек Қымбат - конкурсе сочинений посвященном 71-й годовщине Победы в Великий Отечественной войне І место

 

25

Байзак Диас - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Аязбай Айгерім - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Мухан Ильяс- конкурсе сочинений посвященном 71-й годовщине Победы в Великий Отечественной войне ІІІ место

26

Бейбітбай Нурдаулет - диплом І степени в международном дистанционном блиц-турнире «Новый урок»

Байсариева Дана - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Арыстанбек Алия -«Еншісін алған-еркін ел» шығарма байқауы ІІІ орын

27

Сатбай Алина – диплом І степени в международном математическом конкурсе «Весенний Олимп»

Сәкен Жібек – І орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Ерғали Меруерт- «Мен Қазақстандықпын» шығарма байқауы ІІІ орын

28

Әлкен Мүслиман - диплом І степени в международном математическом конкурсе «Весенний Олимп»

Байсариева Аида - І орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Әлкен Мағилан – ІІ орын, VII Махамбет оқулары

29

Сапан Ұлас - диплом І степени в международном математическом конкурсе «Весенний Олимп»

Мақсұтова Раушан - І орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Мұханәлі Аружан- «Зерде» шығармашылық жобалармен зерттеу жұмыстарының байқауы ІІІ орын

30

Ахметхан Аян - диплом ІІІ степени в международном математическом конкурсе «Весенний Олимп»

Тілеужан Қамидын - ІІ орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Темірбек Алихан- «Зерде» шығармашылық жобалармен зерттеу жұмыстарының байқауы ІІІ орын

 

31

Нургалиулы Дастан - диплом ІІІ степени в международном математическом конкурсе «Осенний Олимп»

Кемелханова Айжан - І орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Сапан Мерей- «Мен зерттеуді үйренемін» «Құрманың пайдасы» ІІ дәрежелі диплом

32

Кеңесбек Аяжан - диплом ІІ степени в международном математическом конкурсе «Весенний Олимп»

Мырзабекова Индира - ІІ орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Аязбай Айгерім- «Ә.Бөкейханов Алаштың ардақты арысы» ғылыми жобада ІІ орын

33

Мейірбек Гүлназ - диплом ІІ степени в международном математическом конкурсе «Весенний Олимп»

Жарасова Айбике - ІІ орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Бердібек Расул- «Мен тұратын -әлем» сурет байқауы Бас жүлде

34

Аязбай Ақарыс – І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Батырхан Минюра - ІІ орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Сегізбай Мейірлан «Мәңгілік-ел» болашақ пәннің мұқабасы сурет байқауы ІІ орын

35

Тулеген Манас - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Әділханқызы Мереке - ІІ орын, «БИК» жобасы, биология пәнінен

 

Бердібек Расул-«Әлем балалар көзімен» сурет байқауы І орын

36

Рысалиева Акерке - ІІ место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Қораласбаева Ақерке - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Ахметхан Аружан- «Әрқашан күн сөнбесін» сурет байқауы ІІ орын

37

Куанышханкызы Айдана - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Мәделбек Жаңыл - ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Мауленқызы Балауса -«Әрқашан күн сөнбесін» сурет байқауы ІІІ орын

38

Ахметхан Аружан - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Сәкен Жібек - ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша Қазақстан тарихы пәнінен

 

Исабеков Азамат- «Ұлы жеңіске -71жыл » спорттық жарыста гір көтеруден І орын

39

Абдуалы Ерсултан - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Батырхан Минюра – ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша география пәнінен

 

Тоқтыбаев Иса - «Ұлы жеңіске -71жыл » спорттық жарыста кермеге тартылудан І орын

40

Таубалды Асылбек - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Жайсанбай Алуа - – ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша география пәнінен

 

Әли Көлбай- Президенттік тестілеуден ІІІ орын

41

Ниетбеккызы Айерке - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Тоқташбаев Нұрболат - – ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша география пәнінен

 

Жолдыбай Ерсұлтан - Президенттік тестілеуден І орын

42

Мамедова Рамина - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Ерғалиева Меруерт - – ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша география пәнінен

 

Тұрғынбек Ербол - Президенттік тестілеуден І орын

43

Несіпбай Айсана - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Ниетбекқызы Айерке – І орын, «БИК» жобасы бойынша математика пәнінен

 

Дуэт тобы- « Кел, шыр-қайық » ән-би байқауы ІІ орын

44

Анарбек Кәусар - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Мұрат Нұрым – І орын, «БИК» жобасы бойынша математика пәнінен

 

«Айгөйлек» тобы- « Кел, шыр-қайық » ән-би байқауы І орын

45

Темірбек Алихан - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Кеңесбек Аяжан – І орын, «БИК» жобасы бойынша қазақ тілі пәнінен

 

Батырхан Аружан «ХХІ ғасыр көшбасшысы» бас жүлде

46

Ертайұлы Дамир - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Неіспбай Айсана – ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша қазақ тілі пәнінен

 

Тілеужан Бауыржан- технология пәнінен оқушылардың шығармашылық жобасында ІІ орын

47

Садвакас Амина - ІІ место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Тоқтағұл Бекарыс – І орын, «БИК» жобасы бойынша қазақ тілі пәнінен

 

Арыстанұлы Оразалы «Қақпанбаевты еске алу» турнирінде бокстан І орын

48

Бекенова Аружан - І место в международном олимпиаде «Инфоурок»

Серікқызы Насгүл – І орын, «БИК» жобасы бойынша қазақ тілі пәнінен

 

Әбдібасов Әбдімансұр «Қақпанбаевты еске алу» турнирінде бокстан ІІІ орын

49

Тлеужан Камидын – ІІ место в международном конкурсе «Мириады открытий»

Рысалиева Ақерке – І орын, «БИК» жобасы бойынша қазақ тілі пәнінен

 

Жарасов Абай «Қақпанбаевты еске алу» турнирінде бокстан І орын

50

 

Қыдыр Аяулым – І орын, «БИК» жобасы бойынша қазақ тілі пәнінен

 

Аязбай Бақтияр «Тәуелсіздіктің 25 жылдығына орай » бокстан І орын

51

 

Мұқанқызы Айнар – І орын, «БИК» жобасы бойынша қазақ тілі пәнінен

 

Алпысбай Әсем- Өзін-өзі тану пәнінен олип.ІІІорын

52

 

Бақтияров Нұрдос – ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша биология пәнінен

 

Оспанбекова Рахима - «Ұлы жеңістің-71 жылдығы» шығарма байқауында ІІ орын

53

 

Мехлисова Айнұр– ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша биология пәнінен

 

«Жол қозғалыс инспекторы»атты байқауда ІІІ дәрежелі диплом

54

 

Әділхан Мереке– ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша биология пәнінен

 

 

 

55

 

Байсариева Аида– ІІ орын, «БИК» жобасы бойынша биология пәнінен

 

 

56

 

Тілеужан Қамидын– ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша биология пәнінен

 

 

57

 

Жарасова Айбике– ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша биология пәнінен

 

 

58

 

Мырзабекқызы Индира– ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша биология пәнінен

 

 

59

 

Оспанов Сұлтан- І орын, «БИК» жобасы бойынша физика пәнінен

 

 

60

 

Кеңестегі Ерсайын- І орын, «БИК» жобасы бойынша физика пәнінен

 

 

61

 

Тоғай Бекзат- І орын, «БИК» жобасы бойынша физика пәнінен

 

 

62

 

Сапан Диас - ІІІ орын, «БИК» жобасы бойынша физика пәнінен

 

 

63

 

Әлкен Мүслиман – І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

64

 

Сәтбай Алина– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

65

 

Бекбенбет Диас– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

66

 

Арыстанбек Рауан– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

67

 

Нарынбеков Ерасыл– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

68

 

Әшірбай Ермұрат– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

69

 

Қуантай Диана– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

70

 

Диханбай Нұргелді– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

71

 

Айдархан Қасымжомарт– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

72

 

Ертайұлы Дамир– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

73

 

Тілеужан Санжар– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

74

 

Батырхан Алдияр– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

75

 

Әділхан Бегнұр– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

76

 

Әлкен Мағдислан– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

77

 

Құрман Дана– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

78

 

Лесіп Сабыржан– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

79

 

Рақымбай Лаура-І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

80

 

Атабек Нұрбек-ІІ орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

81

 

Көбеген Ернар-І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

82

 

Қуантай Алдияр-Рахымбай Лаура– І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

83

 

Мұхан Ильяс-І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

84

 

Серік Нұрай-І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

85

 

Нұрғалиұлы Дастан-І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

86

 

Беркін Дидар-І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

87

 

Мұханәлі Аружан-І орын, математика пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

88

 

Боранбайқызы Ажар– І орын, орыс тілі пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

 

 

89

 

Талантуулу Нурсултан– І орын, орыс тілі пәнінен Республикалық қашықтық олимпиадасы «Қазақстан ұстаздары»

&n

Категория: Мектеп туралы

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.